obrazy z metalu

Obrazy wycięte w metalu i podświetlone,

nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat.

biżuteria ogrodowa

Dzieła sztuki wśród Twoich roślin.

obrazy z metalu

Obrazy wycięte w metalu i podświetlone,

nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat.

biżuteria ogrodowa

Dzieła sztuki wśród Twoich roślin.

Autentyczność

Jeśli chcesz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, wymagasz najwyższej jakości, widzisz wartość w autentycznych materiałach i szukasz alternatywy dla wszechobecnej masowej produkcji – zapraszam Cię do obejrzenia moich prac. Być może właśnie tego szukałeś. 

Co odnajdziesz w moich pracach

Natura

jest dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji. Nie przestają mnie zachwycać jej wzory. Przebywanie blisko natury odpręża, dlatego elementy wystroju nią inspirowane wprowadzają relaks do naszego wnętrza.

Trwałość

Przedmioty wykonane z metali pięknie się starzeją i są pamiątkami na pokolenia. W swojej pracy wykorzystuję: corten, stal nierdzewną, mosiądz,… Metal jest plastyczny i odporny, także może być dowolnie formowany.

Minimalizm

Nadmiar rzeczy i kolorów – męczy, a puste wnętrza nie mają charakteru. Dlatego chciałam Ci zaproponować jedną rzecz – wielkoformatowy obraz, który wyciszy wnętrze i sprawi, że się odprężysz.

Wyjątkowość

Każdy obraz czy rzeźbę przygotowuję na zamówienie. Jeśli masz przestrzeń do ozdobienia możesz wybrać gotowy wzór lub ja przygotuję propozycję dla Ciebie. Rodzaj metalu i wymiary dostosujemy tak, aby praca idealnie wpasowała się w nowe wnętrze.

Gdzie znajdziesz moje prace:

Napisz do mnie jaki masz pomysł, a ja przygotuję dla Ciebie wizualizacje i wycenę.

info@cutart.pl